Apartmán v Mikulčicích, Mikulčice

Adresa: Mikulčice, Mikulčice 19, okr. Hodonín
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Slovácko, Chřiby a Bílé Karpaty
Nadm. výška: 180m
Kapacita: 5 osob, 1 pokoje
1x 5L pokoj

Mezi městy Břeclav a Hodonín, v krásné krajině Slovácka, leží apartmány v obci Mikulčice. Pětilůžkový apartmán je součástí rodinného domu. Ložnice je umístěna v podkroví, které je přístupné po dřevěném točitém schodišti. Kuchyně je plně vybavena. Hosté zde mohou využívat myčky nádobí, varné konvice , lednice, sklokeramické varné desky a mikrovlnné trouby. K dispozici je také televize, rádio s CD přehrávačem, DVD přehrávač a krbová kamna. WC je umístěno v koupelně se sprchovým koutem, umyvadlem a velkým zrcadlem. O zahradu se návštěvníci dělí s majitelkou domu, nachází se zde houpačka, venkovní bazén a posezení u zahradního krbu. Apartmán je jedinečným místem pro ubytování rodin s dětmi či malých skupin přátel. Okolí nabízí řadu příležitostí k poznávání přírody i kulturních památek.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.apartmanmikulcice.estranky.cz

Ceník

rezervace / dotaz

9990 Kč / objekt / týden
1430 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kuchyně je kompletně vybavena – myčka, varná konvice, lednice, dvouplotýnková sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, stůl, 4 židle, kuchyňská lavice.
Soc. zařízení
WC v rámci koupelny, v koupelně je sprchový kout, umyvadlo, a velké zrcadlo.
Topení
podlahové topení

Okolí a výlety

národní kulturní památník Valy Valtice, ZOO Hodonín, zámek Lednice, zámek Valtice, zámek Milotice, skanzen Strážnice, Petrovské Plže, krytý bazén Hodonín

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 25.04.2018
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě