Apartmán LUNDONIA, Špičák

Adresa: Špičák, Špičák 139, okr. Klatovy
Kraj/Oblast: Plzeňský kraj, Šumava a Lipno
Nadm. výška: 820m
Kapacita: 6 osob, 2 pokoje
2x 3L pokoj

Horský apartmán Špičák se nachází v rekreační oblasti Železná Ruda - Špičák a nabízí celoroční dovolenou na Šumavě. Velikost apartmá je byt 3 + 1, ideální pro 5 - 6 osob. Součástí jsou dvě ložnice s přistýlkou, plně vybavená kuchyně, obývací pokoj s krbovými kamny se dřevem k zatopení, video, TV, dále koupelna s WC, balkon a garáž, kterou projdete přímo do prostoru obytného domu. Pár metrů od apartmánu se nachází hotel s krytým vyhřívaným bazénem a milovníci wellness mohou využít luxusu nedalekého Wellness Hotelu Horizont. Výhodou apartmá je klidná a bezpečná lokalita vhodná také pro rodiny s dětmi.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www apartmanspycak.webnode.cz

Ceník

rezervace / dotaz

3400 Kč / objekt / týden
490 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kuchyň je plně vybavena: lednička, mikrovlná trouba, plynový sporák, kuchyňská linka plně vybavena nádobím - skleničky, hrníčky, talíře, hrnce, příbory..., čistící prostředky.
Soc. zařízení
WC + nočník, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem. V koupelně je také pračka
Topení
ústřední topení z plynového kotle, + krbová kamna

Okolí a výlety

V blízkosti apartmánu se nachází známé lyžařské areály, například ze Ski Areálu Špičák můžete sjet ze sjezdovky až k apartmánu, běžecké stopy a mnoho turistických a cykloturistických tras. V CHKO Šumava se nalézají rozlehlé komplexy rašelinišť, a to jak na náhorních plošinách centrální Šumavy, tak i v údolích horních toků Vltavy a Křemelné .Dále to jsou ledovcové kary s jezery a specifickou subalpínskou florou, která se uchovala v areálech národních památek tří jezer Plešné, Prášilské a Laka jako jediná svého druhu v Čechách.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 19.02.2019
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě     
Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.