Apartmán Hájenka, Nové Hutě

Adresa: Nové Hutě, Nové Hutě 2, okr. Prachatice, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihočeský kraj, Šumava a Lipno
Nadm. výška: 1020m
Kapacita: 6 osob, 2 pokoje
1x 2L a 1x 4L pokoj

Apartmán Hájenka Nové Hutě se nachází na Šumavě v krásné přírodě a klidném prostředí v nadmořské výšce 1050 m n.m necelých 15 km od města Vimperk v Jihočeském kraji. Chalupa má kapacitu 6 osob a k dispozici je plně vybavená kuchyně, obývací pokoj, čtyřlůžková ložnice a dvoulůžková ložnice, sociální zařízení, vlastní vchod a úschovna lyží a kol. Na přilehlé oplocené zahradě je zahradní dřevěný nábytek a krb a možnost parkování v objektu. V obci Nové Hutě je necelých 80 m od ubytování smíšený obchod, také tři restaurace, půjčovna sportovního vybavení a je zde možnost zajistit snídaně. Místo je ideální pro nadšence zimních sportů, letní turistiku či jen odpočinku na chalupě.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.hajenka-novehute.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
280 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
vybavený kuchyňský kout
Soc. zařízení
Apertmán ma samostatnou koupelnu s vanou a samostatné wc.
Topení
Vytápění obsluhuje majitel. Ústřední.

Okolí a výlety

Vzdálenost ubytování od lyžařských vleků je pouhých 200 metrů a je tak ideálním místem pro nadšence zimních sportů. V létě je okolí vhodné pro pěší turistiku, cykloturistiku nebo houbaření. Za zmínku také stojí pramen Vltavy, Černá hora, Březník, Modrava, Kvilda, Šumavské slatě: Jezerní, Chalupská, Tříjezerní, dále Boubínský prales, Třístoličník, Bučina (pěší přechod do Německa) nebo hrad Kašperk.

Okolní chaty

Bokova chata

Nové Hutě
Max. 30 osob
5000 Kč/objekt/den 1 km
Bokova chata

Rezervace / dotaz

např. 30.11.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.