Wellnes chata Kaštánek, Kvilda

Adresa: Kvilda, Kvilda 147, okr. Prachatice
Kraj/Oblast: Jihočeský kraj, Šumava a Lipno
Nadm. výška: 1060m
Kapacita: 16 osob, 4 pokoje
1x 4L a 1x 5L pokoj + 7x přistýlka

Wellness chata Kaštánek je nadstandardně vybavená horská chata ležící v nadmořské výšce 1400m v obci Kvilda. Z chaty je krásný výhled do vltavského údolí. Je ideální pro spřátelené rodiny, uzavřenou společnost, cyklisty a turisty, v zimě běžkaře a lyžaře. Kapacita objektu je až 16 lůžek, které jsou rozděleny do dvou samostatných, plně zařízených apartmánů. V chatě je wellness místnost s možností privátní sauny, whirpoolu, posezením pro 4 osoby, LCD a ledničkou s nápoji. Součástí ubytování je mimo jiné vybavená společenská místnost s kuchyňkou. Chata je ideálním místem turisty, cyklisty, v zimě je v okolí plno běžeckých tras a dva lyžařské vleky.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.wellness-kastanek.cz

Ceník

rezervace / dotaz

21800 Kč / objekt / týden
3120 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
plně vybavená kuchyňská linka
Soc. zařízení
Každý apartmán obsahuje moderní sociální zařízení ve formě 2 umyvadla, WC, sprchový kout, sušák na prádlo. Mimo apartmány je ve wellness zóně WC a sprchový kout. Ve vstupním traktu je další WC a koupelna se sušičkou a pračkou.
Topení
Vytápění je podlahové, zdrojem je tepelné čerpadlo a elektrokotel. Ve společenské místnosti je možno pro dotvoření atmosféry použít kachlová kamna.

Okolí a výlety

Lyžařské středisko Zadov je vzdáleno 15 km, zalyžovat si můžete také v německém Mitterdorfu (40 km) nebo rakouském Hochfichtu. Zhlédnout můžete rozhlednu Kůsov, Dračí skály u Rejštejna nebo můžete navštívit jeden z mnoha dalších lyžařských areálů.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 26.02.2018
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě