Ubytování Županovice, Županovice

Adresa: Županovice, okr. Příbram
Kraj/Oblast: Středočeský kraj, Orlík, Slapy, Kutná Hora
Nadm. výška: 300m
Kapacita: 8 osob, 2 pokoje
2x 4L pokoj

Nadstandardní chata v Županovicích se nachází u Slapského jezera, 37 km od Prahy, je celoročně v provozu s kapacitou až 6 osob. Součástí chaty je prosklený obývák s krbem s jídelním a kompletně vybaveným kuchyňským koutem, dále 2 koupelny a 2 ložnice. Mimo sezónu je možné se ubytování na víkendy. Topení je zajištěno elektrickým ústředním topením nebo vnitřním krbem. U domu je oplocená okrasná zahrada, velká terasa s krbem, pergolou a garáž. Pro děti je na zahradě houpačka, dětský zahradní domek s kuchyňkou a pískoviště. V okolí je krásná příroda, lesy v těsné blízkosti, pláže 7 min chůze, koupání, přístaviště parníku Slapy - Orlík. Chata je vhodná jak pro dvojice, tak i pro rodiny s malými dětmi, nebo i dvou rodin.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.toptip.cz/kepka

Ceník

rezervace / dotaz

5600 Kč / objekt / týden
800 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
mikrovlnka, kuch linka, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem. Samostatný mrazák ještě v suterenu. Kuch. nádobí, talíře, skleničky, hrnky atd.
Soc. zařízení
2 koupelny s WC, sprchovácí kout
Topení
V celé chatě je elektrické ústřední topení, v koupelnách se ještě mimo topnou sezonu dá samostatně přitápět. V obýváku funkční krb na dřevo. Dřevo je v ceně.

Okolí a výlety

Na Slapském jezeře si můžete zapůjčit lodičky a je zde volejbalové hřiště, hospoda, kde se v létě vaří, občerstvení, přístaviště parníku Slapy - Orlík a konečná autobusu. V Mokrsku vzdáleném 8 km je rozhledna, na Dobříši krásný zámek, v Příbrami velkolepý klášter, nové akvacentrum s průsvitným tobogánem a Hornického muzeum. Krajina je krásná, kopce, borovicové lesy, louky, vyhlídky na hladinu vody, čistý a svěží vzduch.

Okolní chaty

Chata Slapy

Čím
Max. 4 osob
6000 Kč/objekt/týden 12 km
Chata Slapy

Rezervace / dotaz

např. 20.09.2017
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě