Ubytování U Zvonečku, Kuklík

Adresa: Kuklík, okr. Žďár nad Sázavou
Kraj/Oblast: kraj Vysočina, Vysočina
Nadm. výška: 680m
Kapacita: 20 osob, 4 pokoje
4x 5L pokoj

Nově postavená chalupa U Zvonečku se nachází v krásném a tichém koutu Vysočiny v obci Kuklík s možností celoročního ubytování až pro 20 osob. V přízemí domu je WC, koupelna s pračkou, dětský pokoj s hračkami a TV, herna, plně vybavená kuchyň a obývací pokoj s posezením, v přízemí je také místnost na kola a kočárky. V 1. patře jsou 4 ložnice a na přilehlé zahradě je terasa s nádherným výheldem do okolí, ohniště s posezením a v létě možnost napuštění dětského bazénku. Místo na samotě skýtá neomezené možnosti jak pro odpočinek v panenské přírodě chráněné krajinné oblasti Žďárských vrchů, tak i pro turistiku, koupání, cyklistiku a další sporty.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.kuklikuzvonecku.estranky.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
140 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
plně zařízená kuchyňská linka s obrovskou pracovní plochou 26 sad nádobí, příbory, mrazák, 2x lednice, myčka, el. sporák, kachlová kamna, varná konvice, velká el. smažící pánev, MT
Soc. zařízení
Přízemí: WC, Koupelna - součástí koupelny je vana, umyvadlo a pračka.
Topení
elektrokotel, kachlová kamna

Okolí a výlety

Koupání je možné v 8 km vzdálených Milovech v Milovském rybníku a v nedaleké Bystřici nad Pernštejnem je muzeum i koupaliště. Ve Žďáře nad Sázavou je možné navštívit lezeckou stěnu, vodní relaxační centrum a zámek nebo poutní kostel Zelená hora. V Novém Městě na Moravě je fit centrum, bowling, squash, dále Horácké muzeum a Horácká galerie a v zimních měsících nabízí ideální podmínky pro sjezdové nadšence i běžkaře.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 31.03.2017
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě