Ubytování U Lyčků, Celné

Adresa: Celné, Celné 58, okr. Ústí nad Orlicí
Kraj/Oblast: Pardubický kraj, Orlické hory a podorlicko
Nadm. výška: 500m
Kapacita: 10 osob, 3 pokoje
3x 3L pokoj + přistýlka

Ubytování "U Lyčků" nabízí nadstandardní ubytování v nově postavené chalupě v krásném údolí na úpatí Orlických hor. Dům je ideálním místem pro rodinnou dovolenou a dovolenou s přáteli. Je vhodná pro cyklisty, turisty, lyžaře, běžkaře, rybáře i ty, kteří chtějí jen tak relaxovat. Kapacita ubytování je 10 osob. Návštěvníkům jsou k dispozici masáže, reiki, Kineziologie ONE BRAIN nebo baňkování. Dále mohou užívat 3000 m2 pozemku. Vesnicí, v níž chalupa stojí protéká Tichá Orlice a v obci taktéž naleznete obchod s potravinami. Nejbližší okolí nabízí spoustu možností k výletům.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.ubytovanicelne.cz/index.php

Ceník

rezervace / dotaz

6900 Kč / objekt / týden
990 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kuchyňská linka z masivu obsahuje sklokeramickou varnou desku, myčku, el. troubu s grilem, mikrovlnnou troubu, 180l chladničku s mrazicím boxem, překapávač i varnou konvici.
Soc. zařízení
V objektu jsou dvě moderní koupelny s podlahovým vytápěním. V koupelně v přízemí je rohová vana s termoregulační baterií, umývadlo, WC, sušák na ručníky a skříňka s úklidovými prostředky. Podkrovní koupelna je vybavena sprchovým koutem s termoregulač
Topení
Vytápění objektu je zajištěno elektrokotlem nebo krbovou vložkou s teplovodním výměníkem, která je také napojena na rozvod ústředního topení i podlahového vytápění v koupelnách a na chodbě. Oba tyto zdroje tepla lze kombinovat.

Okolí a výlety

Navštívit můžete třeba Suchý vrch, Pastvinskou přehradu, koupaliště v Jablonném nad Orlicí, Žamberecký aquapark, pevnost Bouda (4 km), Rozhledna Křížová hora (11 km), zámek Žamberk (11 km), zámek Letohrad (10 km), skiareály České Petrovice (4 km) a Čenkovice (9 km).

Okolní chaty

Chata Brigita

Pastviny
Max. 8 osob
7300 Kč/objekt/týden 3.7 km
Chata Brigita

Rezervace / dotaz

např. 22.07.2017
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě