Ubytování Průšánky, Prušánky

Adresa: Prušánky, Hlavní 60, okr. Hodonín
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Slovácko, Chřiby a Bílé Karpaty
Nadm. výška: 180m
Kapacita: 8 osob, 3 pokoje
2x 2L a 1x 4L pokoj

Popis

V klidné vinařské obci Prušánky se nachází ubytování v soukromí až pro deset osob. Objekt je tak vhodný pro pobyt menších skupin přátel či pro rodiny s dětmi. Hlavu lze složit v celkem třech ložnicích – dvou dvoulůžkových a jedné čtyřlůžkové, samozřejmostí je možnost přistýlky. V kuchyni mohou hosté využívat elektrického a plynového sporáku, horkovzdušné trouby, mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice, toustovače, ledničky s mrazákem, myčky nádobí i veškerého nádobí. V obývacím pokoji je DVD přehrávač s USB připojením a televizor. Na zahradě je připraven bazén, stolní fotbalálek zdarma. Parkování je umožněno přímo u objektu v garáži. V Prušánkách čeká návštěvníky jen klid a ničím nerušená pohoda. Okolí nabízí řadu příležitostí k výletům i k příjemnému posezení v jednom z mnoha okolních vinných sklípků.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.ubytovaniprusanky.webmium.com

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
160 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kuchyně je vybavena jídelním stolem, elektrickým a plynovým sporákem, horkovzdušnou troubou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, toustovač, lednička s mrazákem, veškeré nádobí, myčka.
Soc. zařízení
Koupelna s umyvadlem a vanou, sprchový kout, WC.
Topení
Ústřední topení plyn.

Okolí a výlety

Moravská Nová Ves, Podluží, Lednicko-Valtický areál, Pohansko, soutok Moravy a Dyje, Mikulčice, Nechory, Hodonín, Břeclav, Buchlov, Janův hrádek, Pálavské vrchy

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 30.06.2016
např.2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě