Ubytování Kuklík, Kuklík

Adresa: Kuklík , Kuklík 45, okr. Žďár nad Sázavou
Kraj/Oblast: kraj Vysočina, Vysočina
Nadm. výška: 620m
Kapacita: 10 osob, 3 pokoje
2x 4L pokoj + 2x přistýlka v obýv. pokoji

Popis

Ubytování Kuklík nabízí celoroční ubytování v rekreačním domku v obci Kuklík v CHKO Žďárské vrchy. Domek je situován v atraktivním klidném zákoutí na louce u lesa v údolí Bílého potoka na rozsáhlém soukromém pozemku s kapacitou 8 osob. V přízemí se nachází plně vybavená kuchyň s jídelnou, obývací pokoj s krbem, TV a s možností 1 přistýlky, koupelna a WC. V podkroví jsou dvě ložnice po 4 lůžkách a na přilehlé zahradě je venkovní ohniště, udírna, žulový gril, zahradní nábytek, nadzemní bazén, hřiště na míčové hry s volejbalovou sítí. Domek se nachází v klidném a nerušeném prostředí, je obklopen krásnou přírodou a lesy s možností sběru hub a lesních plodů nebo vycházek do okolí. V létě je okolí ideální pro pěší turistika a cykloturistika po značených trasách.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.rentkuklik.ic.cz

Ceník

rezervace / dotaz

6800 Kč / objekt / týden
980 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kompletně vybavená kuchyň - elektrický sporák, kamna na pevná paliva, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, jídelní kout.
Soc. zařízení
Koupelna s vanou a WC.
Topení
Objekt je vytápěn centrálně krbovou vložkou. Je možnost použít i vytápění elektřinou.

Okolí a výlety

Nejbližší přírodní koupání je v rybnících Medlov, Sykovec, Milovy, vše ve vzdálenosti do 5 km, o něco dál se nachází Pilská nádrž a Velké Dářko. V jezdeckém klubu Blatiny (5 km) jsou možné jízdy na koni a nejbližší golfový klub je ve 12 km vzdálené Svratce. V zimě se v bezprostředním okolí nachází kvalitně upravené běžecké tratě. Ve vzdálenosti od 5 km jsou v okolí sjezdovky Věcov, Nový Jimramov, dále lyžařský areál Nové Město na Moravě (12 km), Svratka (12 km), nově upravené a prodloužené sjezdovky Hlinsko (28 km). Z historických památek stojí za zmínku zámek a galerie v Novém Městě na Moravě, poutní kostel sv. Jana Nepomuckého Zelená Hora ve Žďáře nad Sázavou, hrady Pernštejn Svojanov nebo westernové městečko ve Zvoli.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 26.05.2016
např.2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě