Ubytování Holcovi, Hlinsko

Adresa: Hlinsko, Táborská 413, okr. Chrudim
Kraj/Oblast: Pardubický kraj, Východní Čechy
Nadm. výška: 600m
Kapacita: 7 osob, 3 pokoje
3x 2L pokoj + přistýlka

Chalupy Holcovi má podkroví zařízené na pronájem, leží v klidné části na samém okraji města a oplocená zahrada navazuje na jižní straně na louky chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Pronajímaná část domu má samostatný vstup, před vchodem je obytná venkovní terasa. Dům nabízí ubytování pro 1 až 6 osob s možností 1 přistýlky a je rozdělen na pokoj a 1 apartmán. Pokoje a apartmán mají vlastní sociální zařízení. Mezi společné prostory patří vybavená společenský a jídelní prostor pro jednotlivé pokoje je vybavený 3 jídelními stoly se židlemi a kachlovými kamny. V domě je možno využít uzamykatelnou úschovnu lyží a připojení k internetu. V letních měsících můžete využít zahradní zastřešené posezení s venkovním krbem nebo rozsáhlou síť cyklotras v Chráněné krajinné oblasti Žďárské Vrchy a Železné Hory.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.ubytovaniholcovi.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
250 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
V apartmánu je moderně vybavená kuchyňka.
Soc. zařízení
2 koupelny se sprchovým koutem, WC, umyvadlem a koupelnovým nábytkem. Obě koupelny mají elektrickou ventilaci a střešní okno s východní orientací.
Topení
Objekt je centrálně vytápěn ústředním topením na zemní plyn.

Okolí a výlety

V okolí je možné navštívit rozsáhlý Národní geopark Železné hory, CHKO Žďárské vrchy v současné době zahrnujících 49 maloplošných chráněných území a vedou tudy 4 naučné stezky, největší vodní plocha na Pardubicku Sečská přehrada, lanové centrum Hlinsko. Nachází se zde také několik rozhleden: Rozhledna na Zuberském kopci, Vojtěchovská rozhledna, Boika nebo Barborka. V nedalekém Hlinsku je krytý plavecký bazén, multifunkční centrum nebo Městské muzeum a galerie.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 27.06.2017
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě