U Dvou jasanů, Zábrodí

Adresa: Zábrodí , Zábrodí 20, okr. Náchod
Kraj/Oblast: Královéhradecký kraj, Adršpach a Náchodsko
Nadm. výška: 440m
Kapacita: 10 osob, 4 pokoje
3x 2L a 1x 4L pokoj

Chalupu U Dvou jasanů se nalézá na Zábrodí, v malé vesničce blízko Náchoda v Královéhradeckém kraji a nabízí ubytování až pro 15 osob. Na výběr je apartmán pro 3–4 lidi, dvoulůžkový pokoj a ubytování pro více členné skupiny do 10 lidí. Součástí chalupy je plně vybavená kuchyň, dvě koupelny s WC, společenská místnost s krbem vhodná pro čtení, hraní her a odpočinek. U chalupy je také zatravněná zahrada s pergolou a grilem a možností parkování u objektu. Chalupa nabízí ubytování v příjemném a klidném prostředí, kde si užijete dovolenou na Zábrodí v okolí rybníků, lesíků a luk.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.udvoujasanu.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
200 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Apartmán má plně vybavenou kuchyni pro vlastní vaření, včetně pečící i mikrovlnné trouby a ledničky, dostatek nádobí pro 6 osob.
Soc. zařízení
Samostatná koupelna (sprcha, WC) pro apartmán.
Společná koupelna (sprcha, WC) pro dvoulůžkové pokoje - přístupná z haly.
Topení
Budova je vytápěna programovatelným ústředním topením na LTO, obsluhu zajišťuje majitelka objektu. Ohřev teplé vody el. bojlerem.

Okolí a výlety

Nejbližší koupání nabízí rybníky Špinka (500 m), Brodský (1 km), Čermák (1,5 km), nové koupaliště v Náchodě (6 km) a přehrada Rozkoš (8 km). Po značené trase se milovníci pěší turistiky dostanou do Červeného Kostelce, Hronova, Náchoda, CHKO Broumovsko, České Skalice, Babiččina údolí a další… 200 m od chalupy vede cyklostezka navazující na cyklookruh Boženy Němcové. V zimě jsou k dispozici běžecké trasy na hřeben Jestřebích hor a v okolí Náchoda. Pro nadšence památek a kultury stojí za zmínku zámek a muzeum v Náchodě, bývalá vojenská pevnost Dobrošov, Jiráskův domek v Hronově, v České Skalici je muzeum Boženy Němcové, Ratibořice a Babiččino údolí a v Novém Městě nad Metují se nachází zámek a letiště s možností výcviku seskoků padákem.

Okolní chaty

Penzion Berny

Malé Svatoňovice 348
Max. 14 osob
16800 Kč/objekt/týden 9.5 km
Penzion Berny

Chata Maruška

Česká Metuje
Max. 8 osob
7000 Kč/objekt/týden 10 km
Chata Maruška

Rezervace / dotaz

např. 30.03.2017
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě