Roubená chalupa Pod Skalami, Horní Lochov

Adresa: Horní Lochov, okr. Jičín
Kraj/Oblast: Královéhradecký kraj, Český ráj
Nadm. výška: 320m
Kapacita: 12 osob, 2 pokoje
2x 4L pokoje + 4x přistýlka

Krásný pobyt v CHKO český ráj nedaleko Prachovských skal nabízí zrekonstruovaná roubená chalupa Pod skalami u Jičína. Pro maximálně 12 hostů jsou připraveny 2 prostorné ložnice. Přízemí chalupy disponuje obývacím pokojem s krebem (TV, stolní fotbal), vybavenou kuchyní (sporák s troubou, mikrovlnka, lednice, konvice, nádobí..) a sociálním zařízením (2x sprchový kout, 2x WC, umyvadla a pračka). V podkroví se nachází ložnice, druhá kuchyňka (kuch.linka, mikrovlnka, konvice, nádobí..) a WC s umyvadlem. Přilehlá zahrada s ovocnými stromy nabízí terasu s posezením, ohniště, altán, zahradní krb, dětský koutek (domeček, houpačky, skluzavka..). Pro auta jsou připravena 2 krytá stání, osotaní mohou parkovat ve dvoře. Lokalita je ideálním výchozím bodem pro turistiku i výlety za historií a lidovou kulturou.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.roubenachalupa.wbs.cz

Ceník

rezervace / dotaz

8000 Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
V přízemí standardně vybavená kuchyňka (plynový sporák s el. troubou, mikrovlnka, varná konvice, černé a bílé nádobí a další kuchyňské potřeby), lednička s mrazničkou.
Soc. zařízení
V přízemí se nachází sociální zařízení ( 2 samostatné koupelny se sprchami, 2 WC, 3 umyvadla a automatická pračka). Teplá voda (v ceně a je trvale k dispozici) - automaticky dohřívána v plynovém bojleru na požadovanou teplotu. Teplá a studená voda je
Topení
Ve všech místnostech i v sociálním zařízení jsou el. topidla. V obývací místnosti v přízemí je navíc krb s teplovzdušnými rozvody do části podkroví. Dřevo na topení v krbu - špalky 4 Kč/kg a k tomu zdarma drobné dřevo.

Okolí a výlety

Aktivity:
* turitika, ckyloturistika - Český ráj, Prachovské skály (400M), skalní města
* Jičín (3km) - koupaliště, aquapark, Rumcajsova ševcovna
* Jinolické rybníky - koupání, rybaření
* Sobotka - koupaliště, lezecké stěny, zámek
* hrady a zámky - Kost, Trosky, Veldštejn, Pařez
* Dětenice - zámek se středověkou krčmou

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 26.07.2017
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě