Pivrncova chalupa, Smržovka

Adresa: Smržovka, Kostelní ulice 609, okr. Jablonec nad Nisou
Kraj/Oblast: Liberecký kraj, Jizerské hory
Nadm. výška: 640m
Kapacita: 16 osob, 4 pokoje
1x 2L, 2x 5L pokoj + 4x přistýlka

Pivrncova chalupa je nově zrekonstruovaný dům v jizerskohorském stylu, který leží v obci Smržovka. Ubytování probíhá ve třech samostatných ložnicích. Dvě jsou určeny pro pět osob, jedna, malá, pro osoby dvě. Čtyři hosté mohou ještě přespat na pohovce v obývací místnosti. Sociální zařízení se skládá ze dvou koupelen (obě se sprchovým koutem, jedna navíc s vanou). Kuchyň je plně vybavena a připravena k vaření hostů – lednice, mikrovlnná trouba, elektrický sporák, nádobí. Hostům je k dispozici sauna až pro šest osob, v letních měsících je možné využívat venkovního posezení u grilu. U chaty jsou tři zastřešená parkovací místa. Chata je ve vlastnictví kreslíře Petra Urbana, který svými kresbami vyzdobil interiér chaty. Ubytování na Pivrncově chalupě má svou neopakovatelnou atmosféru a poslouží jako výborné místo pro klidnou a ničím nerušenou dovolenou.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.pivrncovachalupa.cz

Ceník

rezervace / dotaz

13300 Kč / objekt / týden
1900 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kuchyň je plně vybavená ledničkou, mikrovlnkou, elektrickým sporákem a nádobím.
Soc. zařízení
Dvě koupelny. V patře koupelna s wc a sprchovým koutem. V přízemí prostorná koupelna s vanou, sprchovým koutem, dvěmi umyvadly, wc a bidetem. V přizemí ještě jedno wc s mušlí a umyvadlem.
Topení
Centrální plynové.

Okolí a výlety

Rozhledna Tanvaldský Špičák (3 km), rozhledna Černá studnice (3 km), ski areál Tanvaldský Špičák (4 km), ski areál Severák (5 km), ski areál Lucifer (5 km), rozhledna Járy Cimrmanna (6 km)

Okolní chaty

Chalupa Tara

Albrechtice
Max. 32 osob
6300 Kč/objekt/týden 4.2 km
Chalupa Tara

Rezervace / dotaz

např. 20.02.2018
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě