Penzion U Skrášků, Perná

Adresa: Perná , Perná 332, okr. Břeclav
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Pálava, Podyjí, Vranov a Lednice
Nadm. výška: 180m
Kapacita: 13 osob, 4 pokoje
2x 5L apartmán + 3x přistýlka

Nově zbudovaný penzion U Skrášků se nachází ve vinařské obci Perná. Penzion nabízí pobyty ve dvou samostatných apartmánech, každý z nich s kapacitou pěti lůžek a jedné přistýlky (po dohodě). Každý apartmán má vlastní kuchyni a koupelnu se sprchovým koutem. V kuchyni mohou hosté využívat veškerého nádobí, lednice, mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice a vařit na sklokeramické varné desce. Přímo před apartmánem je posezení pod zastřešenou terasou s možností grilování a také oplocená zahrada ideální pro hry vašich dětí, naleznou zde houpačky, pískoviště a také množství sportovních potřeb. Samozřejmostí je úschova kol. Hosté mohou také využít vinného sklípku, který je zásoben velkým výběrem vín z vlastní produkce. Pobyt na penzionu u Skrášků je ideální zejména pro rodiny s dětmi, spokojeni však budou i příznivci cykloturistiky a dobrého vína.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.penzionuskrasku.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
300 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Každá kuchyň je vybavena nádobím, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, lednicí, sklokeramickou deskou a odpařovačem.
Soc. zařízení
Každý apartmán má svoji koupelu. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a skříňkou a wc. Další dvě wc jsou k dispozici v přízemí vedle společenské místnosti.
Topení
Penzion je vytápěn elektrickým podlahovým topením. Ve společenské místnosti je el. topení - konvektory a možnost krbového topení k dotvoření příjemné atmosféry při ochutnávce vín.

Okolí a výlety

skalní útvar – Děvín (2 km), dívčí hrady Pavlov (4 km), Nejdecký mlýn (12 km), Minaret (15 km), zámek Lednice (15 km), zámek Valtice (16 km), hrad Janův hrádek (16 km)

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 28.06.2017
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě