Luxusní domek, Nekoř

Adresa: Nekoř , Nekoř 89 , okr. Ústí nad Orlicí
Kraj/Oblast: Pardubický kraj, Orlické hory a podorlicko
Nadm. výška: 460m
Kapacita: 9 osob, 3 pokoje
1x 2L, 1x 3L a 1x 4L pokoj

Popis

Rekreační chata Luxusní domek se nachází na klidném místě na okraji obce Nekoř v podhůří Orlických hor s výhledem na Pastvinskou přehradu. Chata o 2 podlažích se samostatnými vchody do jednotlivých podlaží nabízí ubytování pro 9 osob a k dispozici jsou dvě vybavené kuchyně, jeden obývací pokoj s TV a krbovými kamny, tři ložnice, dvě koupelny a dvě samostatné WC. Na přilehlé částečně oplocené zahradě je venkovní posezení s velkým krbem a grilem, zahradní nábytek, krytý kruhový bazén se solárním ohřevem a sprchou, dětský koutek, ruský kuželník a parkování je možné přímo u objektu.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.pronajemluxusnichaty.wz.cz

Ceník

rezervace / dotaz

12000 Kč / objekt / týden
1720 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
2x lednička, 2x varná konvice, 1x mikrovlnná trouba
Soc. zařízení
V přízemí se nachází koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. V podkroví se nachází koupelna se sprchovým koutem a samostatným WC.
Topení
vytápění objektu je krbovými kamny v kombinaci s elektro přímotopy

Okolí a výlety

Nejbližší koupání, surfování, projíždění na šlapadlech a lodičkách je možné na Pastvinské přehradě (1 km) a v aquaparku Žamberk (7 km) a okolí vhodné k cykloturistice, pěší turistice a sběr lesních plodů a hub. V zimě je v porovozu několik středisek: Pastviny (3 km), Mladkov - Petrovičky (7 km), Čenkovice (17 km) nebo Říčky v Orlických horách (25km). Z výletů do okolí stojí za zmínku zámky Rychnov nad Kněžnou, Litomyšl nebo Častolovice, dále vojenská pevnost Hanička, Muzeum řemesel Letohrad nebo polské Klodzko.

Okolní chaty

Chata Ivo

Výprachtice
Max. 10 osob
1000 Kč/objekt/den 12 km
Chata Ivo

Rezervace / dotaz

např. 01.07.2016
např.2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě