Horský domek U Krtečka, Janov

Adresa: Janov, okr. Rychnov nad Kněžnou
Kraj/Oblast: Královéhradecký kraj, Orlické hory a podorlicko
Nadm. výška: 520m
Kapacita: 8 osob, 3 pokoje
2x 3L pokoj + 2x přistýlka

Horský domek U Krtečka se nachází v Janově v Orlických horách. Objekt je vhodný zejména pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel, turisty, cykloturisty i milovníky klidu. Celková kapacita domu je 8 lůžek. K dispozici je 8 lůžek ve dvou ložnicích pro dospělé, dětská postýlka, společenský pokoj s jídelním koutem, TV, SAT, DVD, internet, krb, sedací souprava s rozkládacím gaučem, sociální zařízení, venkovní posezení s grilem, bazén a parkování na vlastním pozemku. Pro děti jsou kromě bazénu připraveny také společenské hry. Obchod s potravinami a restaurace jsou přímo v obci nebo v okolních městech.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.ukrtecka.wz.cz

Ceník

rezervace / dotaz

5000 Kč / objekt / týden
720 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Vařit je možné v kuchyni vybavené sporákem se sklokeramickou deskou, myčkou na nádobí, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí, ručním šlehačem, nádobím, mražákem a lednicí.
Soc. zařízení
WC, koupelna s vanou a umyvadlem, teplá a studená voda.
Topení
Elektrické topení, krbová kamna.

Okolí a výlety

Při svém zdejším pobytu můžete navštívit například Tvrz Skutina (4 km), zámek Nové Město nad Metují (8 km), pevnost Dobrošov (9 km), Skicentrum Deštné (9 km), rozhlednu Dobrošov (9 km), rozhlednu Velká Deštná (11 km), rozhlednu u Skuhrova nad Bělou (11 km) a mnoho dalších zajímavých míst.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 24.04.2017
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě