Ekoroubenka, Všeruby

Adresa: Všeruby, okr. Domažlice
Kraj/Oblast: Plzeňský kraj, Šumava a Lipno
Nadm. výška: 460m
Kapacita: 8 osob, 2 pokoje
1x 2L a 1x 5L pokoj

Chalupu stojící na jižním svahu na rozhraní národních parků Šumava, Český les a Bavorský les si oblíbí zejména rodiny s dětmi. Roubenka o velikosti 3+kk nabízí ubytování pro 8 osob s možností jedné přistýlky. Její okolí je mimořádně klidné, vedle chaty je koupací biotop s molem a saunou, odpočívárnou a krásným výhledem, kousek od ní je pak pastvina ovcemi a kurníkem, odkud si můžete vzít bio vejce. Je moderně a plně vybavená – sporák, varná konvice, toustovač, mikrovlnka, lednička s mrazákem, presovač, pračka, LCD, DVD, WiFi a SAT. Využít můžete také míče, basketbalový koš, kola, squash rakety, křesla, houpací sítě, ohniště a venkovní gril, pergolu, záhony a sad. Okolí nabízí nekonečné množství výletů a aktivit, v případě zájmu je možné se zapojit do běžných hospodářských činností.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.ekoroubenka.cz

Ceník

rezervace / dotaz

12000 Kč / objekt / týden
1720 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
sporák, mikrovlnka, varná konvice, toustovač, presovač, lednička s mrazákem (plus venkovní chladný sklep ve svahu pod roubenkou)
Soc. zařízení
jedna koupelna s vanou a sprchovacím závěsem, WC.
Topení
Kachlový sporák, vytápění z jednoho místa pro celou chalupu. Chalupu v chladnějším počasí vytopíme před Vaším příjezdem.

Okolí a výlety

Z chaty je možno podnikat spoustu výletů. Za návštěvu jistě stojí přírodní koupaliště Babylon, Čerchov, Špičák, Pancíř či vodní hrad Švihov. V roubence je k dispozici seznam zajímavých námětů k výletům pro cyklisty i pěší. Pár kilometrů lesem je jedno z nejkrásnějších koupání v ČR – Lomeček.

Okolní chaty

Chata Zach

Zelená Lhota
Max. 21 osob
28000 Kč/objekt/týden 18 km
Chata Zach

Rezervace / dotaz

např. 18.11.2017
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě