Chata Roubenka Pastviny, Pastviny

Adresa: Pastviny, okr. Ústí nad Orlicí
Kraj/Oblast: Pardubický kraj, Orlické hory a podorlicko
Nadm. výška: 520m
Kapacita: 4 osob, 1 pokoje
1x 4L pokoj

Chata se rozprostírá v Orlických horách, u přehrady Pastviny. Je ideálním místem pro prožití klidné dovolené uprostřed nádherné přírody. Maximální kapacita chalupy jsou 4 osoby. Chata je plně vybavena, za zmínku stojí velký bazén a jezírko s vodopádem, zastřešené posezení, ohniště, gril a lehátka k vodě. Možnost přírodního koupání je v nedaleké přehradě Pastviny. Celá chata je ošetřena postřikem proti hmyzu, což zaručí ničím nerušenou dovolenou. Všude kolem je krásná příroda, nejbližší obchod se nachází ve vzdálenosti 2 km a restaurace 3 km.Chata je ideálním místem pro podnikání výletů do okolí.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.chata-pastviny.wz.cz

Ceník

rezervace / dotaz

4500 Kč / objekt / týden
650 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
kuchyň: kuchyňská linka, elektrická trouba, plynová varná deska, mikrovlná trouba, lednička s mrazákem, varná konvice, toustovač, kompletní jídelní sety (hrnce, pánev, talíře, hrníčky, skleničky, příbory, atd. ) samozřejmostí je mycí prostředek, cukr
Soc. zařízení
WC, sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo, bojler na ohřev vody a samozřejmostí je prací prostředek, toaletní papír, tekuté mýdlo.
Topení
Vytápění je pomocí kamen, možnost přitopení elektrickým konvertorem.

Okolí a výlety

3 km od chalupy je sportareál České Petrovice a na výlet se dále můžete vydat třeba na dělostřeleckou tvrz Bouda (8 km), zámky Žamberk (8km) a raně barokní zámek Letohrad (9 km), Ski - Dlouhoňovice (10 km), rozhlednu Suchý Vrch (10 km) nebo pevnost Hanička (11 km).

Okolní chaty

Chata Brigita

Pastviny
Max. 8 osob
7300 Kč/objekt/týden 2.2 km
Chata Brigita

Rezervace / dotaz

např. 26.05.2017
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě