Chata Regent, Bulhary

Adresa: Bulhary , Bulhary 263, okr. Břeclav
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Pálava, Podyjí, Vranov a Lednice
Nadm. výška: 200m
Kapacita: 8 osob, 2 pokoje
2x 4L pokoj

Popis

Novostavba jednopodlažní chaty Regent leží na okraji klidné obce Bulhary v tichém prostředí moravských vinohradů. Chata je vhodná pro romantické pobyty, pobyty rodin s dětmi i jako základna pro výlety hostů, kteří jsou sportovně založení. Celková kapacita chaty je osm osob. Součástí je plně vybavená kuchyně. Hosté zde mohou využít elektrického sporáku, mikrovlnné trouby a rychlovarné konvice, samozřejmostí jsou příbory a nádobí. Dominantou objektu je kachlový sporák na dřevo. V letních měsících je připraveno posezení pod pergolou a zahradní gril, je možné využít i bazénu se zastřešením. Rekreanti mohou také využít vinného sklípku pod objektem. Chata Regent leží v krásné krajině, která svým návštěvníkům nabízí řadu příležitostí k pěším i turistickým výletů, na své si určitě přijdou i ti, kteří jen hledají klid a odpočinek od každodenního shonu.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.tech-vin.cz/new/index.php/ubytovani

Ceník

rezervace / dotaz

8000 Kč / objekt / týden
1150 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kompletně vybavená kuchyně - lednička s mrazákem, elektrický vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí, příbory, sklenice, hrnce, jídelní stůl.
Soc. zařízení
Z chodby samostatně přístupná koupelna a WC. Koupelna s umyvadlem a sprchovým koutem, teplá a studená voda z obecního vodovodního řadu. v samostatné místnosti 1 x splachovací WC.
Topení
Vytápění velkým kachlovým sporákem na dřevo a eventuálně přitápění elektrickými přímotopy. Dřevo do sporáku je připraveno a je rekreantům zdarma k dispozici. Kaclový sporák dostatečně vytápí celou chatu i v zimním období, spotřeba dřeva cca 20 kg den

Okolí a výlety

Nejdecký mlýn (3 km), minaret (5 km), zámek Lednice (6 km), hrad Janův hrádek (7 km), Dívčí hrady Pavlov (8 km), skalní útvar Děvín (9 km), zámek Valtice (10 km)

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 24.10.2016
např.2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě