Chata Klečetné, Klečetné

Adresa: Klečetné, okr. Rakovník
Kraj/Oblast: Středočeský kraj, Křivoklátsko, Český kras a Brdy
Nadm. výška: 420m
Kapacita: 8 osob, 2 pokoje
2x 4L pokoj

Rekreační Chata Kletečné je postavena ve vesničce Klečetné v okrese Rakovník. Vesnička se nachází ve středočeském kraji v chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko v těsné blízkosti lesů. Místo je vhodné pro rodiny s dětmi s dostupností turistických aktivit s kapacitou 8 osob. Součástí chaty je plně vybavená kuchyně, obývací pokoj, 2 ložnice a podkroví zařízené jako dětská herna. Na oploceném pozemku je zahradní nábytek, gril, ohniště, pískoviště, houpačka a venkovní hračky v zahradním domku. Parkování je zajištěno u objektu pro více aut a v chatě jsou dovolena domácí zvířata (po dohodě). Ihned za chalupou jsou lesy a před chalupou potůček.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.chataklecetne.cz

Ceník

rezervace / dotaz

7700 Kč / objekt / týden
1100 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kuchyně je plně vybavená (4 plotýnkový plynový sporák, plynová trouba, lednička, mrazák, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, veškeré nádobí).
Soc. zařízení
Sociální zařízení je nově vybudovaná koupelna s vanou, umyvadlem se skříňkou a WC. Rozvedená teplá voda (bojler na 50l), žebříkové topení, infrazářič. Koupelna má okno.
Topení
Musgrave kamna na dřevo a brikety, elektrický přímotop, žebříkové topení a infrazářič.
Dřevo naštípané v ceně pobytu.
Spotřeba elektřiny již zahrnuta v ceně.

Okolí a výlety

Nejbližší restaurace a obchod jsou v Oráčově (2km) a Jesenici (9km). V okolí možnost houbaření, turistické i cyklistické stezky, jízdy na koni v Petrovicích u Rakovníka, rybaření na Jesenické přehradě, golf v Golf parku Podbořánky. Dále je možné navštívit hrad Křivoklát a Krakovec, zříceninu Rabštejn nad Střelou nebo zámky Valeč, Maletín nebo zámek se zámeckým pivovarem Chyše.

Okolní chaty

Chalupa u lesa

Velká Černoc
Max. 6 osob
6000 Kč/objekt/týden 13 km
Chalupa u lesa

Rezervace / dotaz

např. 20.09.2017
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě