Chalupa Viki, Horní Lipová

Adresa: Horní Lipová, Horní Lipová 5, okr. Jeseník
Kraj/Oblast: Olomoucký kraj, Jeseníky
Nadm. výška: 560m
Kapacita: 8 osob, 3 pokoje
2x 2L a 1x 4L pokoje

Krásná poloroubená chaloupka po rekonstrukci se nachází v obci Lipová-Lázně, jen pár kilometrů od města Jeseník. Objekt je umístěn ve velké zahradě v blízkosti lesa. Ubytování je určeno maximálně pro 8 osob ve třech samostatných ložnicích – dvě dvoulůžkové a jedna čtyřlůžková. V dolním patře se, kromě jedné z ložnic, nachází i společenská místnost s krbovými kamny a stylovým nábytkem. V koupelně jsou dvě umyvadla, sprchový kout s masážní podložkou, automatická pračka a koupelnový žebřík. WC je umístěno samostatně. Na chalupu navazuje zahrada s pergolou a posezením. Pro nejmenší připraveno pískoviště včetně hraček. Dospělí se mohou pobavit při hře pétanque, soft tenisu či badmintonu. Objekt je obzvláště vhodný pro klidnou rekreaci v krásné přírodě.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.chalupa-viki.cz

Ceník

rezervace / dotaz

8000 Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
V objektu je kompletně vybavená kuchyň.
Soc. zařízení
Sociální zařízení je napojeno na veřejný vodovod a kanalizaci. Ohřev vody je nepřetržitý. 2x WC je umístěno samostatně.
Topení
Chalupa má centrální plynové vytápění, které je regulováno termostatem. V obývacím pokoji je krb, v kuchyni kachlová kamna vhodná na vaření.

Okolí a výlety

Horská střediska (Ramzová, Miroslav, Lázeňský vrch), muzea (hornické muzeum Zlaté Hory, muzeum Vincenta Priessnitze Jeseník, papírenské muzeum Velké Losiny...), Boží Hora u Žulové, Račí údolí, Nýznerovské vodopády, Přírodní rezervace Rejvíz, Rozhledna Zlatý chlum

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 22.07.2017
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě