Chalupa U Zvonu, Raspenava

Adresa: Raspenava, Příčná 81E, okr. Liberec
Kraj/Oblast: Liberecký kraj, Jizerské hory
Nadm. výška: 320m
Kapacita: 14 osob, 6 pokojů
3x 4L pokoje + 2x přistýlka

Chalupa u Zvonu nabízí ubytování v romantickém kraji kolem obce Raspenava. Rekonstruovaný objekt 150 let starý si stále zachovává tu správnou dobovou atmosféru díky jedinečnému stylovému nábytku. Centrální místností je všem apartmánům společná kuchyň v přízemí, kde je možno vařit na kamnech na dřevo nebo lze využít elektrického sporáku. K dispozici je lednice (s mrazákem), mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Tento prostor lze využít i jako společenskou místnost s televizí, rádiem a možností připojení k internetu zdarma. Je možné využít také posezení ve vinném sklípku. V létě je k dispozici i venkovní posezení s ohništěm či grilem. Díky krásné krajině budou pobytem na Raspenavě nadšeni zejména romanticky založené duše, hledající klid v přírodě. Přesně těm je určen pobyt v chalupě u Zvonu.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.uzvonu.webnode.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
350 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Centrální místností je společná kuchyň v přízemí, která slouží pro všechny apartmány. Je kompletně vybavena k vaření na již zmiňovaných kamnech nebo elektrickém sporáku. K dispozici je mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a lednice s mražákem.
Soc. zařízení
Každý apartmán vlastní sprchový kout a umyvadlo.
Topení
Ústřední topení nebo možnost samostatně topit dřívím ve stylových kamnech.

Okolí a výlety

Jindřchovice pod Smrkem, rozhledna na Smrku, zámek Frýdlant, poutní místo v Hejnicích, koupaliště v Raspenavě, Liberec (Zoo, Botanická zahrada, Ještěd, aquacentrum Babylon, lázně Libverda

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 17.10.2017
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě