Chalupa u Granátu, Janov nad Nisou

Adresa: Janov nad Nisou, Hrabětice, okr. Jablonec nad Nisou
Kraj/Oblast: Liberecký kraj, Jizerské hory
Nadm. výška: 740m
Kapacita: 16 osob, 4 pokoje
4x 2L pokoje s možností 8 přistýlek

Popis

Chata u Granátu v obci Hraběti v malebné krajině Jizerských hor nabízí ubytování až pro šestnáct osob. Je ideální místem pro dovolenou rodinného typu případně pro skupinu přátel. Centrem budovy vystavěné v klasickém horském stylu, je světnice se stylovým nábytkem. Ta je rozdělena do dvou částí – části jídelní a části odpočinkové s krbem, sedačkou a TV s videorekordérem. Malá kuchyně je od světnice oddělena a je vybavena vším potřebným k vaření pro celé osazenstvo chaty. Součástí sociálního zařízení je, kromě WC, umyvadla a sprchového koutu, i sauna. Horní patro je vyhrazeno pro televizní místnost a čtyři ložnice (jedna je průchozí). Každá je vybavena manželským dvojlůžkem a s možností přistýlky. Chata je výhodným místem pro sporty všeho druhu, na své si přijdou sjezdoví lyžaři i běžkaři, zklamáni nebudou ani turisté.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.holiday.wz.cz/jh/hrabetice.htm

Ceník

rezervace / dotaz

12900 Kč / objekt / týden
1850 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kuchyně vybavena vším potřebným pro pobyt max. 16 osob/jídelní i varné nádobí, příbory, mikrovlnka, kombinovaná se grilem a horkovzdušnou troubou, kávovar, rychlovarná konvice, remoska, termosky, lednice, mrazák atd.
Soc. zařízení
Za dveřmi z chodby se nalézá WC, umyvadlo, sprchový kout a sauna.
Topení
Vytápění je řešeno akumulačními kamny, el. přímotopy, olejovými radiátory, krbem a kamny na tuhá paliva (dřevo + ekobrikety).

Okolí a výlety

Ještěd, lyžařské středisko Severák-Hrabětice, Bedřichov, Jablonec nad Nisou, zámek Sychrov, Liberec (zoo, botanická zahrada, centrum Babylon), Frýdlant, Protržená přehrada, Tanvaldský špičák, Rozhledna Černá studnice

Okolní chaty

Chalupa Severka

Janov nad Nisou
Max. 8 osob
12950 Kč/objekt/týden 1.2 km
Chalupa Severka

Chata U Maxe

Horní Maxov
Max. 16 osob
200 Kč/os./den 1.9 km
Chata U Maxe

Rezervace / dotaz

např. 29.06.2016
např.2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě