Chalupa Slušovice, Slušovice

Adresa: Slušovice, okr. Zlín
Kraj/Oblast: Zlínský kraj, Beskydy a Valašsko
Nadm. výška: 300m
Kapacita: 6 osob, 3 pokoje
3x 2L pokoj

V krásném podhůří Beskyd, v klidné obci Slušovice leží stejnojmenná chalupa. Nabízí ubytování až pro šest osob ve třech ložnicích. Chalupa je vybavena vším potřebným tak, aby se hosté cítili co nejpříjemněji. V kuchyni naleznete elektrickou varnou desku, elektrickou a mikrovlnnou troubu, varnou konvici, myčku nádobí a ledničku. Pro chvíle odpočinku je ve společenské místnosti připravena TV se satelitem, DVD přehrávač a rádio. K dispozici je také pevný počítač s přístupem na internet, pračka a klimatizace. V objektu jsou dvě koupelny – jedna s hydromasážní rohovou vanou, umyvadlem a odděleným WC, druhá se sprchovým koutem. Na oploceném pozemku je možné využívat krytý bazén a kryté venkovní posezení s plynovým grilem. Chalupa ve Slušovicích je příjemným místem pro všechny, kteří hledají odpočinek v klidné oblasti a zároveň se chtějí pokochat krásnou krajinou.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.nacochata.wbs.cz/Chalupa-Slusovice.html

Ceník

rezervace / dotaz

10000 Kč / objekt / týden
1430 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Plně vybavena kuchyň: el. varná deska, el. trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, myčka nádobí, chladnička
Soc. zařízení
V objektu 2x koupelna. První z nich v přízemí: vybavena hydromasážní rohovou vanou, umyvadlo. WC odděleno. Druhá koupelna v patře: sprchový kout, umyvadlo, WC.
Topení
elektrické topení

Okolí a výlety

kostel Sv. Jana Křtitele, Zlín, zoo Lešná, lázně Luhačovice, Vizovice, hrad Lukov, hrad v Malenovicích, obuvnické muzeum ve Zlíně, Rožnov pod Radhoštěm

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 22.02.2018
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě