Chalupa Jedlová, Jedlová

Adresa: Jedlová, okr. Děčín
Kraj/Oblast: Ústecký kraj, Lužické hory
Nadm. výška: 500m
Kapacita: 8 osob, 3 pokoje
2x 2L a 1x 4L pokoj

Chalupa Jedlová se nachází na úpatí Jedlové hory ve výšce 774 m.n.m., v krásné přírodě Lužických hor. Ubytování je vhodné pro turisty, cyklisty, lyžaře i běžkaře. Kapacita ubytování je 8 osob. V domě najdete obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, kompletně vybavenou kuchyni, sociální zařízení, krbová kamna a další. Parkovat můžete na vlastním pozemku přímo u chalupy. Ubytování je možné během celého roku, v každém ročním období tady budete mít co dělat. V oblasti je spousta cyklistických tras, turistických stezek a sjezdovek. Na své si zde jistě přijdou sportovci i ti, kteří sem přijeli odpočívat. Oblast je ideálním výchozím bodem pro podnikání výletů do okolí.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.chalupa-jedlova.cz

Ceník

rezervace / dotaz

13400 Kč / objekt / týden
1920 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
kompletně vybavená kuchyň (nádobí, příbory, sklenice atd), lednice, mikrovlnná trouba, sklokeramická varná deska, varná konvice
Soc. zařízení
koupelna se sprchovým koutem a wc v přízemí
Topení
el. přímotopná tělesa ve všech místnostech, krbová kamna - dřevo není v ceně

Okolí a výlety

Zavítat můžete třeba na rozhlednu Jedlová (1 km), Valdštejnskou skálu (4 km), větrný mlýn Světlík (4 km) nebo si můžete zalyžovat ve Skiareálu a snowparku Luž (6 km). Navštívit dále můžete přehradu Naděje (7 km), Křížovou věž (8 km) nebo rozhlednu Dymník (9 km).

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 18.02.2018
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě