Chalupa Horní Vříšť, Vříšť

Adresa: Vříšť, Horní Vříšť 9, okr. Žďár nad Sázavou
Kraj/Oblast: kraj Vysočina, Vysočina
Nadm. výška: 640m
Kapacita: 14 osob, 5 pokojů
2x 2L, 2x 3L a 1x 4L pokoj

Popis

Chalupa Horní Vříšť se nachází v CHKO Žďárské vrchy v blízkosti obce Sněžné ve výšce 630 m n.m. a nabízí celoroční ubytování pro 14 osob.
V přízemí se nachází velká obytná kuchyň s jídelním koutem, velký pokoj, který je propojený s kuchyní a jsou v něm kachlová kamna a 3 lůžka. Dále samostatné WC, koupelna, 2 pokoje a oddělená úschovna kol a lyží. V podkroví jsou 3 pokoje, WC a koupelna. Vytápění je zajištěno elektrickými přímotopy a kachlovými kamny. U chalupy je dispozici malé hřiště nejen na míčové hry, dětská prolézačka se skluzavkou, velké pískoviště, pingpongový stůl, šipky, petangue, gril a venkovní posezení s ohništěm. Parkování je zajištěno na vlastním pozemku. Pod chalupou je stráň, na které si mohou malí i velcí užívat zimních radovánek.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.ubytovani-snezne.cz

Ceník

rezervace / dotaz

10500 Kč / objekt / týden
1500 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Plně vybavená kuchyňská linka, kombinovaný sporák, myčka na nádobí, velká kachlová kamna se sporákem a troubou, lednice s mrazničkou, mikrovlnná trouba, varná konvice
Soc. zařízení
Přízemí: samostatné WC, koupelna se sprchovým koutem
Podkroví: samostatné WC, koupelna se sprchovým koutem
Topení
Vytápění je elektrickými přímotopy a kachlovými kamny.

Okolí a výlety

V létě je okolí ideální pro pěší turisty s velkým množstvím značených tras ale také pro cykloturistiku, jelikož okolní kopce uspokojí i ty nejnáročnější sportovce. V okolních rybnících je možnost koupání, konkrétně Skalský Dvůr s možností zapůjčení lodí a šlapadel, Domanínský rybník nebo Velké Dářko vhodné pro vyznavače windsurfingu a jachtingu. Koupání v krytých bazénech nabízí Bystřice nad Pernštejnem, Polička, Žďár nad Sázavou nebo Vodní Ráj Jihlava. V zimě je v okolí několik sjezdovek pro sjezdové lyžování: Nové Město na Moravě nebo Svratka.

Okolní chaty

Chata Březiny

Březiny u Poličky
Max. 8 osob
8500 Kč/objekt/týden 5.8 km
Chata Březiny

Rezervace / dotaz

např. 25.07.2016
např.2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě