Chalupa Beranovec, Beranovec

Adresa: Beranovec, okr. Jihlava
Kraj/Oblast: kraj Vysočina, Vysočina
Nadm. výška: 560m
Kapacita: 8 osob, 3 pokoje
2x 2L a 1x 4L pokoj

Rekreační chalupa v obci Beranovec v Českomoravské vrchovině nabízí ubytování v tichém prostředí lesů poblíž Chráněné krajinné oblasti Špičák. Maximální počet pro ubytování je 8 osob a sezónní provoz je možný pouze v týdenních cyklech. K dispozici jsou 3 ložnice, kuchyň s kompletním vybavením pro vaření, prostorná společenská místnost s krbem a sociální zařízení. Ložnice a kuchyň jsou vytápěny el. přímotopy. Do chalupy lze vstoupit dvěma vchody a je zde připojení k internetu. Zahrada je na oploceném pozemku a je vybavena zahradním nábytkem, bazénem, pískovištěm, grilem a ohništěm. Panují zde ideální podmínky pro odpočinek, turistiku, cyklistiku, poznávání památek, sport a relaxaci. V okolí chalupy jsou značené cyklostezky a turistické trasy, které vedou překrásnou přírodou s otevřenou krajinou i zalesněnými plochami.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.chalupaberanovec.cz

Ceník

rezervace / dotaz

9490 Kč / objekt / týden
1360 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Plně vybavené kuchyně: plynový sporák, el. pečící trouba, dvě chladničky, mrazák, rychlovarná konvice, kávovar, el. nářezový kráječ, mikrovlnná trouba, el. toustovač, televizor, kuchyňská linka s pracovní deskou, nerez dřez, teplá voda.
Soc. zařízení
1x koupelna, 120 L el. bojler na teplou vodu, infrazářič, vířivá pračka, napařovací žehlička. 1x splachovací toaleta.
Topení
Prostory jsou vytápěny el. přímotopy. Ve společenské místnosti je otevřený krb.

Okolí a výlety

Krajské město Jihlava je vzdáleno 7 km a můžete zde navštívit moderní aquapark, nádherné ZOO pěti kontinentů, katakomby, obchodní dům CITY PARK a mnoho dalších památek. V nedalekém městě Telč je renesanční zámek a náměstí a každé léto se v něm koná kulturní akce Prázdniny v Telči. V okolí se také nachází hrad Roštějn nebo zříceniny Štamberk a Rokštejn.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 22.07.2017
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě